Број на оглас: 3707788
Објавен на: 26.02.2021, 18:59
1 / 7

Mercedes e280 avangard evo

9.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E280 evo avangard
Siber
V6 dizel motor
Pdc parking senzori
Klima automatik kontrol
Komand aps so navigacia
Automatik menuvac 7-berzini
Tempomat
Senzor za dozd
Greaci na sedista napret
Bord kopjuter
6×airbag
Radio cd
Navigacia
Servo volan
Godina 2006
Perva registracia 2007
Tonirani stakla
Metalik fabricna boja
Farovi so lupa
Xenon be xenon
2× kluca
Stakla vo boja
Voziloto e vo fabricna i odlicna sostojba
Extra socuvan
Halogenki
Servisna kniska
Odrzavano i e na realni kiometri so garancia moze proverka vo servis po vas izbor