Број на оглас: 3706860
Објавен на: 27.02.2021, 09:03
1 / 8

BMW 320 (120KW) 2005 GODINA

6.200 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 (120 KW) 2005 GODINA
Avtomobilot e vo odlicna sostojba so visoko nivo na oprema : golema navigacija so parking senzori, kozeni sedishta, elektronika na stakla i retrovizori, al felni 17 ki so odlicni gumi, itn
Za poveke info na tel :072-757-586