Број на оглас: 3706830
Објавен на: 17.09.2020, 02:51
1 / 3

Nokia Lumia 535

1.800 МКД Цената е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
lumia 535
Боја:
Blue
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е солидно сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Полнач

Конфигурации:
➤5.0MP задна камера
➤5.0МP предна камера
➤1.0GB Рам
➤Дисплеј 5.0инчен
➤Внатрешна меморија 8GB
➤Процесор Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
➤Windows 10

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме