Број на оглас: 3706799
Објавен на: 23.09.2020, 20:45
1 / 3

2001 Mercedes E200 CDI

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2001 Mercedes E200 CDI vo ispravna sostojba i registracija do 02/2021.
Bez zamena.
Informacii na telefon: 071-242-908