Број на оглас: 3706720
Објавен на: 16.09.2020, 22:37
1 / 4

Се продава Huawei P9 Lite

3.499 МКД Цената не е фиксна 3.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
P9 Lite
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Model L21
Odi so kutija. Odlicno socuvan. Kupen of Telekom.