Број на оглас: 3706600
Објавен на: 27.09.2020, 21:36
1 / 10

VW PASSAT!!! 1.9 TDI 110KS!

1.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW PASSAT!!!!

1998GODINA!!!! 1.9. TDI !!! 110KS!!!

REGISTRIRAN DO 12TI MESEC!!!!

KLIMATRONIK (ISPRAVEN)!!!!!

SMENETA CELA PREDNICA KOMPLET!!!!

PLUS SMENETI AMORTIZERI!!!! KOLATA

E STEGNENA NEMA DA TROPNE !!!!!

XENON SVETLA !!!!! RADIO SO MP3/

MP4/DVD/KAMERA!!!!! KOLATA E VO

ODLICHNA SOSTOJBA!!!!

CENA 1900EVRA!!!!

071/235-575
071/235-575
071/235-575