Број на оглас: 3706551
Објавен на: 26.09.2020, 18:56
1 / 8

HONOR 7S NOV FULL PAKET

5.000 МКД Цената не е фиксна 6.000 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
HONOR 7S
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Zacuvan max full paket se gleda se bez tocka
Raboti na site mrezi drzi baterija dobro
telefono e bes nikakov problem
prakam po kargo