Број на оглас: 3706543
Објавен на: 21.09.2020, 11:52
1 / 12

Mercedes E220cdi Automatik god 2005 Reg full moze zamena

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes e220cdi automatik god 2004 reg vo top sostojba moze zamena