Број на оглас: 3706538
Објавен на: 24.09.2020, 09:44
1 / 11

VW POLO 1.4 FSI 85KS-O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4 FSI 85KS-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
--------I N F O:(071/252-444)--------

Потврден огласувач
 DIZO TRANSPORT (претпријатие)