Број на оглас: 3706507
Објавен на: 21.09.2020, 07:12
1 / 3

Флкцваген Поло 1,9 sdi Dizel

800 € Цената не е фиксна 860 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Поло Класик дизел Регистрирано со Дефект код за палење Пали и за 5 секунди гасне
Друго е се Ок. 070254175