Број на оглас: 3706464
Објавен на: 29.09.2020, 13:00
1 / 3

ДЕТЕКТОР ЗА МЕТАЛ

11.000 МКД Цената не е фиксна 12.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Вид на оглас: Се продава


Продавам Детектор за Метал испрсвен Работи на Алкални Батерии 070254175 Може и замена за Југо