Број на оглас: 3706450
Објавен на: 23.09.2020, 12:40
1 / 12

MERCEDES C-270CDI!!! PERFEKTEN!!!

2.800 € 2.820 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA MERCEDES C 270CDI!!!!

KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA!!!

NOVI GUMI!!!

KLIMA ISPRAVNA!!!!

ELEKTRIKA NA SEDISTA!!!!

KOMANDI NA VOLAN!!!!

SE E ISPRAVNO DO POSLEDNO KOPCE!!!

STEGNEN NA VOZENJE!!! NEMA DA TROPA!!!!

CENA 2750EVRA!!!

071/235-575
071/235-575
071/235-575