Број на оглас: 3706368
Објавен на: 20.09.2020, 13:10
1 / 3

Pedali tocak velosiped

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Делови за рамот

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi nekoristeni pedali - kupeni po greska na navoj.
Poveke info na : 072 240 402