Број на оглас: 3706357
Објавен на: 16.09.2020, 16:45
1 / 5

Plac so borova šuma vo Berovo

3 € Цената не е фиксна
Квадратура:
4600 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mesto so mlada borova šuma vo vikend naselbata Ablanica, Berovo.
Vkupnata površina na mestoto iznesuva 4600m2 i vo nego se vcrtani 4 placevi.
Kontakt: Jane, tel.: 078 249 617