Број на оглас: 3706356
Објавен на: 24.09.2020, 11:39
1 / 9

Trosistemski zv. so 2 basa 8-ki 2x150w

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


vo fabricka sostojba