Број на оглас: 3706324
Објавен на: 24.09.2020, 11:39
1 / 10

Stereo sistem KAMOSONIC KA 922 so zvucnici

1.200 МКД Цената е фиксна 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba samo kaseta ne raboti