Број на оглас: 3706162
Објавен на: 16.09.2020, 13:42
1 / 2

Masina za sienje BAGAT-nozna

3.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za sienje BAGAT - nozna