Број на оглас: 3706030
Објавен на: 28.09.2020, 10:41
1 / 9

HYUNDAI SANTA FE 4×4 2.0 CRDI

1.300 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DZIPOT E KAROSERISKI ZDRAV , ENTERIER ZACUVAN
*** MOTOROT KREVA TEMPERATURA***