Број на оглас: 3706011
Објавен на: 16.09.2020, 11:39
1 / 7

KIA PREGIO 2.7 DIESEL

700 €
Марка:
Kia
Модел:
Pregio
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puknata hilzna