Број на оглас: 3706007
Објавен на: 16.09.2020, 11:30
1 / 3

Se prodava kujka/место во Царев двор

899 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
204 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
99
Година на реновирање:
99
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
000

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава место во царев двор 364m2 Итно цена по договор!!

070 207 563