Број на оглас: 3705968
Објавен на: 18.09.2020, 15:47
1 / 3

Generic 2012 4000km nov

2 €
Марка:
Gilera
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2012
Модел:
Generic

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e bez mana cena po dogovor
Broj za kontakt
078308403
078308403
078308403