Број на оглас: 3705875
Објавен на: 23.09.2020, 16:10
1 / 7

Golf 2 1.6d

749 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1987
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 2 vo dobra sostojba