Број на оглас: 3705805
Објавен на: 23.09.2020, 00:05
1 / 11

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks 2006 g.

4.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks 2006 g.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.