Број на оглас: 3705803
Објавен на: 16.09.2020, 06:57
1 / 11

Renault CLIO 1.5 DCI 63 kW.2007 god.

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault CLIO 1.5 DCI 63 kW.2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.