Број на оглас: 3705801
Објавен на: 16.09.2020, 06:52
1 / 11

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god

3.200 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599