Број на оглас: 3705619
Објавен на: 27.09.2020, 14:06
1 / 2

Deloven prostor pod naem

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
68 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan
So povrisna od 68 m2
So moznost za prosiruvanje do 150 m2 na isto nivo.
Cena za naem po dogovor
Info.na tel.075 700 129