Број на оглас: 3705510
Објавен на: 26.09.2020, 08:32
1 / 4

Se profava fiat tipo

260 € 285 €
Марка:
Fiat
Модел:
Tipo
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat tipo 94 god plin atest pominata registracija pred 5 dena vo vizna sostojba solidna.se prodava poradi zemanje druga.za po detalni info na telefon