Број на оглас: 3705300
Објавен на: 22.09.2020, 12:21
1 / 12

BMW 330d Touring

1 € Цената не е фиксна 6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Servisna kniska full servisi na se
- Zelen karton
- Gumi letni Sava 225 45 17 90% zdravi
- 281 konjski sili

kontakt tel i viber 075 460 101 Leon