Број на оглас: 3705298
Објавен на: 15.09.2020, 14:47
1 / 7

FIAT DOBLO

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PIKAPOT E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI KONTAKT 070-213-852 SASKO