Број на оглас: 3705226
Објавен на: 27.09.2020, 13:00
1 / 5

Mazda 6 2.0 2007

4.150 € 4.300 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


▶️Mazda 6 2007 година
Колата е со full опрема
▶️темпомат
▶️фабрички ксенон
▶️греачи на седишта
▶️греачи на ретровизори
▶️греач на задна шофершајбна
▶️BOSE озвучение
▶️Webasto
▶️Извршен е целосен сервис пред 3000 км ( Масло, филтри, ламела и потисна плоча)
▶️4 нови гуми Hankook

За повеќе информации на бројот 076887962