Број на оглас: 3704928
Објавен на: 28.09.2020, 05:35
1 / 7

FORD COURIER 1.8D 1998GOD

950 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Courier
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Novi gumi
Pale celo zimo , cena po viduvanje ima prostor za dogovor na lice mesto