Број на оглас: 3704755
Објавен на: 23.09.2020, 16:10
1 / 12

AUDI A3 2.0 TDI S LINE

16.500 € 17.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2.0 Tdi s line so 65 000 km moze proverka po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955