Број на оглас: 3704747
Објавен на: 22.09.2020, 01:14
1 / 8

Seat Ibiza 1.4Tdi

2.550 € Цената не е фиксна 2.600 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata ima napraveno komplet servis ulje i filtri pred 1000km,registrirana.
Od oprema poseduva:
Elektrirka na prozori
Klima
Servo
Abs
Radio so multimedia
Za poveke info inbox.