Број на оглас: 3704609
Објавен на: 16.09.2020, 19:04
1 / 1

МАЏУН по домашен традиционален рецепт

220 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Нашиот МАЏУН/дар од природата е приготвен по традиционален рецепн пренесуван од генерација на генерација со долгогодишно искуство без додадени бои, шеќери и конзерванси.

Достапно е во тегли од 380 ml и 330 ml.

Слатко и здраво задоволство за цело семејство.
Нудиме консултации за конзумирање и совети за пиготвување на рецепти.