Број на оглас: 3704570
Објавен на: 29.09.2020, 13:00
1 / 7

Se izdava kompletno namesten stan

250 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Cenka Pavlova 5/21 = STRUMICA

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten stan
PVC stolarija
No a instalacika za voda I struja
Novi vrati
Renoviran pred 2 godini