Број на оглас: 3704556
Објавен на: 17.09.2020, 01:49
1 / 7

Се продава Опел Астра

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Астра за повеќе информации јавете се на тел 071-368-396 Србо