Број на оглас: 3704490
Објавен на: 14.09.2020, 19:14

Stan vo Demir Hisar

9.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2,5
Квадратура:
46 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Маршал Тито бр.4 Демир Хисар

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е со имотен лист за сопственост, во одлична состојба. Понуди на телефонскиот број 078461429 контакт лице Давид.