Број на оглас: 3704487
Објавен на: 24.09.2020, 12:23
1 / 5

Asus Eee mini laptop

50 € Цената е фиксна
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
10 инчи и помал

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Malo laptop4e mnogu zacuvano extra sostojba
Baterija drzi okolu 6 casa , komplet so original polnac
(V bukvata na tastatura ne raboti)