Број на оглас: 3704426
Објавен на: 28.09.2020, 15:33
1 / 3

bagaznik

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


prodavam bagaznik so kluc. Izvadeni od citroen xsara
Cenata e fiksna bez pazarenje

broj 076-717-734