Број на оглас: 3704423
Објавен на: 14.09.2020, 18:16

KUKA so golem dvor i markica za gradba

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
250 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1960
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
peco bozinovski 90

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata se naoga do prodavnicata kalinka
kukata e na 10min peski do strog centar
ima mn golem dvor od 250 kvadrati so moznost za dogradba.
za poveke info javete na mob: Zlatko