Број на оглас: 3704336
Објавен на: 27.09.2020, 12:22
1 / 4

BMW 118d.

4.300 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 118d
88kw/120ks
2004 godina.
Broj za kontakt:
074/222-202 Nikola