Број на оглас: 3704327
Објавен на: 21.09.2020, 17:44
1 / 12

PASAT B6

5.900 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana cela godina ful oprema servisirana pred 30 000km 4 novi gumi 16ki alu bandazi