Број на оглас: 3704310
Објавен на: 24.09.2020, 14:31
1 / 12

ZIMSKI GUMI 16KI I CELICNI BANDASI ZA BMW 16 KI

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 celicni bandasi 16 ki izvadeni od bmw 1
2 bandasi celicni 16ki od bmw e34
4 zimski gumi 195.55.16
Cena za 4 gumi zimski e 100 evra

Cena za 1 bandas e 1000 den