Број на оглас: 3704246
Објавен на: 19.09.2020, 12:28
1 / 4

Se prodaavat 18ki bandasi za BMW

400 € Цената не е фиксна 430 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
8.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
40
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat bandasi za BMW 5×120 18 ki