Број на оглас: 3704138
Објавен на: 28.09.2020, 12:46
1 / 1

Kamin Камин

11.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користен и многу зачуван камин