Број на оглас: 3704002
Објавен на: 25.09.2020, 11:34
1 / 6

BMW Bandasi novi +Riken extra gumi 18”

500 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
40
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se glanc novi kupeni se pred mesec plus imaat garancija 11meseci, gumite se vo ekstra sostojba imat pominato samo 10.000km =TOP CENA
5 x 120