Број на оглас: 3703870
Објавен на: 14.09.2020, 09:07
1 / 4

BMW 325 TDS DELOVI

1 €
Марка:
BMW
Модел:
325
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se