Број на оглас: 3703810
Објавен на: 14.09.2020, 04:29
1 / 6

17ки Бандажи 5×100 + Гуми 205/50 R17

260 € Цената не е фиксна 280 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
50
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


17ки Бандажи 5×100 + Гуми 205/50 R17