Број на оглас: 3703653
Објавен на: 27.09.2020, 14:02
1 / 5

Opel Astra 1.7 dizel

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili menuva Opel Astra
1.7 dizel vo odlicna sostojba
Registrirana i komplet servisirana
Full oprema so odlicen motor i menuvac

078339747

Mozi i zamena so moja doplata