Број на оглас: 3703585
Објавен на: 20.09.2020, 07:29
1 / 3

Nov digitalen aparat

800 МКД 1.000 МКД
Резолуција:
6,1-8 Мегапиксели
Марка:
Polaroid

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


20 sliki slikano samo 7.0 mp na baterii 2 od 1.5 v
moze zamena za mobilen